جدیدترین محصولات شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر

پیشرو در ارائه ادوات نوین کشاورزی

اصالت کالا

نه تنها اصالت کلیه محصولاتی که در شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر عرضه میشوند تضمین شده، بلکه در پروسه تولید محصولات این شرکت نیز از قطعات اصلی با کیفیت استفاده شده تا راندمان و طول عمر بالای دستگاه را تضمین کند.

کیفیت محصولات

در فرآیند تولید قطعات، تجهیزات و ماشین آلات شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر، با توجه به تمرکز بر نیازهای مصرف کنندگان، مواد اولیه به گونه ای که انتخاب میشوند که محصول نهایی با کیفیت تولید شود و بتوانند نیاز ها و توقعات مشتریان را برآورده سازد.

خدمات پس از فروش

ما در مرکز شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر و تمامی شعب نمایندگی، با راه اندازی واحد خدمات و واحد قطعات، ارائه خدمات پس از فروش مرتبط با محصولاتی که تولید و عرضه میکنیم را تضمین میکنیم.

مشتری مداری

ما در شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر تمام سعیمان بر این است تا با تولید و عرضه محصولات با بالاترین کیفیت، ارائه خدمات پس از فروش و در دسترس بودن از طریق شعبات نمایندگی، هرچه بیشتر نیازهای مشتریانمان را مرتفع سازیم.

نمایندگی ها

شعبات شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر

شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر به جهت رفاه حال مشتریان و ارتباط هرچه بیشتر با ایشان اقدام به راه اندازی نمایندگیهای زنجیر ای در سراسر کشور کرده. هدف ما در دسترس بودن برای مشتریان جهت رفع نیازهای ایشان مانند خرید محصولات و قطعات و همچنین ارائه خدمات پس از فروش میباشد. برای مراجعه حضوری و بازدید از محصولات ما و خرید آنها میتوانید نزدیکترین نماینده ما به شما را در سایت بیاید.

ادامه مطلب

درباره ما

شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر

شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر بابیش از دو دهه سابقه در زمینه ارایه ماشین آلات کشاورزی اعم از تولید و فروش ،بازرگانی و خدمات پس از فروش ، سرویس ادوات و ماشین آلات کشاورزی در استان قزوین فعالیت خود را آغاز نموده و همواره براین بوده تا با تکیه بر تجربه و دانش مجموعه خود نیاز کشاورزان را در حد توان برآآورده نماید و تاکنون سهم عمده ای را در توسعه مکانیزاسیون استان ایفا نموده است.

ادامه مطلب دانلود کاتالوگ جامع   

خدمات شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر

فروش قطعات و خدمات پس از فروش

ما در مرکز شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر و همچنین در تمامی شعب نمایندگی خود در سراسر کشور، علاوه بر نمایش و فروش محصولات، برای رفاه حال مشتریان و تضمین خدمات، اقدام به راه اندازی واحد خدمات و واحد قطعات نموده ایم. در واحد خدمات، خدماتی از جمله آموزش کار با ماشین آلات را به مشتریان ارائه میکنیم، و در واحد قطعات، قطعات ماشین آلات جهت تعمیر به مشتریان عرضه میشود.

ادامه مطلب

تازه ترین اخبار کشاورزی

Image

کسب گواهی نمونه سال 1402

پنجشنبه 4 آبان 1402

کسب گواهی نامه و تندیس نمونه برتر تولیدکننده در سال 1402 از سوی مسئولین وزرات خانه جهاد کشاورزی کشور ...

ادامه مطلب

Image

بازدید ریاست جهاد کشاورزی استان قزوین

پنجشنبه 6 مرداد 1401

بازدید ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین سرکار خانم خمسه از شرکت توسعه کشاورزی مدرن...

ادامه مطلب

Image

بازدید مسئولین جهاد کشاورزی استان قزوین

پنجشنبه 6 مرداد 1401

بازدید مسئولین ارشد جهاد کشاورزی استان قزوین به همراه هئیت همراه از شرکت توسعه کشاورزی مدرن ...

ادامه مطلب

Image

بازدید مدارس

پنجشنبه 6 مرداد 1401

بازدید مدارس پایه متوسطه از شرکت توسعه کشاورزی مدرن ...

ادامه مطلب

شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر بابیش از دو دهه سابقه در زمینه ارایه ماشین آلات کشاورزی اعم از تولید و فروش ،بازرگانی و خدمات پس از فروش ، سرویس ادوات و ماشین آلات کشاورزی در استان قزوین فعالیت خود را آغاز نموده و همواره براین بوده تا با تکیه بر تجربه و دانش مجموعه خود نیاز کشاورزان را در حد توان برآورده نماید و تاکنون سهم عمده ای را در توسعه مکانیزاسیون استان ایفا نموده است.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر محفوظ است. | طراحی سایت و سئو توسط پیتار