اهداف

شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر

پیشرو در ارائه ادوات نوین کشاورزی

اصالت کالا

نه تنها اصالت کلیه محصولاتی که در شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر عرضه میشوند تضمین شده، بلکه در پروسه تولید محصولات این شرکت نیز از قطعات اصلی با کیفیت استفاده شده تا راندمان و طول عمر بالای دستگاه را تضمین کند.

کیفیت محصولات

در فرآیند تولید قطعات، تجهیزات و ماشین آلات شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر، با توجه به تمرکز بر نیازهای مصرف کنندگان، مواد اولیه به گونه ای که انتخاب میشوند که محصول نهایی با کیفیت تولید شود و بتوانند نیاز ها و توقعات مشتریان را برآورده سازد.

خدمات پس از فروش

ما در مرکز شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر و تمامی شعب نمایندگی، با راه اندازی واحد خدمات و واحد قطعات، ارائه خدمات پس از فروش مرتبط با محصولاتی که تولید و عرضه میکنیم را تضمین میکنیم.

مشتری مداری

ما در شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر تمام سعیمان بر این است تا با تولید و عرضه محصولات با بالاترین کیفیت، ارائه خدمات پس از فروش و در دسترس بودن از طریق شعبات نمایندگی، هرچه بیشتر نیازهای مشتریانمان را مرتفع سازیم.

شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر بابیش از دو دهه سابقه در زمینه ارایه ماشین آلات کشاورزی اعم از تولید و فروش ،بازرگانی و خدمات پس از فروش ، سرویس ادوات و ماشین آلات کشاورزی در استان قزوین فعالیت خود را آغاز نموده و همواره براین بوده تا با تکیه بر تجربه و دانش مجموعه خود نیاز کشاورزان را در حد توان برآورده نماید و تاکنون سهم عمده ای را در توسعه مکانیزاسیون استان ایفا نموده است.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر محفوظ است. | طراحی سایت و سئو توسط پیتار